P. Širvio g. 1, LT-42155 Rokiškis

,,Spalvos“

IV respublikinis menų festivalis ,,Spalvos“

    Į Rokiškio kultūros namus didžiulį mokinių ir mokytojų būrį sukvietė mūsų mokyklos organizuojamas IV respublikinis menų festivalis ,,Spalvos“.

 Parodyti savo meninių gebėjimų atvyko 115 mokinių ir 32 mokytojai iš Kauno specialiosios mokyklos, Molėtų rajono Kijėlių specialiojo ugdymo centro, Zarasų rajono Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos ugdymo skyriaus ,,Sartukas“, Pasvalio  specialiosios mokyklos, Šeduvos gimnazijos, specialiojo ugdymo skyriaus, Utenos specialiosios mokyklos-daugiajunkcio centro, Zarasų ,,Lakštingalos“ mokyklos Magučių ugdymo skyriaus, Šiaulių ,,Ringuvos“ specialiosios mokyklos, Šiaulių logopedinės mokyklos .

   Festivalio dalyvius pasveikino Rokiškio rajono meras Antanas Vagonis, švietimo skyriaus vedėjas Aurimas Laužadis. Į renginį buvo pakviesta festivalio idėjos autorė Loreta Grochauskienė.

   Mokiniai šoko, vaidino, dainavo. Renginį vedė mergaitės iš palėpės-mokytojos Jolanta Viršulienė ir Danguolė Zilbergienė. Mūsų mokyklos 6,7 specialiosios klasės mokiniai, vadovaujami mokytojos Oksanos Antonovos, paruošė šokį ,,Sartakis“, pasirodė ir būrelio ,,Trepsiukai“ mokiniai, jiems vadovauja mokytoja Jolanta Viršulienė. Po koncerto mokiniai su mokytojomis Vaiva Dilbiene ir Jūrate Blažiene atliko bendrą kūrybinį darbelį, šoko diskotekoje. Mokytojai tuo metu aptarė renginį, dalinosi gerąja pedagogine darbo patirtimi.

   Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkomis, atminimo dovanėlėmis ir rėmėjų įsteigtais prizais.

   Rokiškio pagrindinės mokyklos bendruomenėdėkoja Rokiškio kultūros centrui už suteiktas patalpas ir festivalio rėmėjams:UAB ,,Lašų duona“ ir AB ,,Rokiškio sūris“ .


Pamokų laikas

0. 8.00 – 8.45
1. 9.00 – 9.45

2. 9.55 – 10.40

3. 11.00 – 11.45

4. 11.55 – 12.40
5. 12.50 – 13.35
6. 13.55 – 14.40
7. 14.50 – 15.35

 

Nuorodos